RMZ Ofis Mobilyaları | Çelik Dolap ve Mobilyalar

Hakkımızda

Bizi tanıyın

Hakkımızda

RMZ Ofis Remzi AYRIÇ’ın ofis mobilyaları sektöründeki 50 yılı aşkın tecrübelerinden faydalanarak ikinci kuşak tarafından kurulmuştur. Kaliteli ürünler ve hizmetler sunan deneyimli ekibimizle, siz müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılamak ve kendimizi daha da geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

 

 

Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, taahhütlerimiz çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı, ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı, tedarikçilerimizle birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışarak verimliliğimizi arttırmayı, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

Misyon ve Vizyonumuz

MİSYON

RMZ Ofis, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, ürünlerini hızlı ve zamanında teslim etmeyi, mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine her koşulda güvenilir ve yaratıcı bir çözüm ortağı olmak.